R E K L A M A


Powstanie GO! Park Handlowy w Jaśle przy dworcu PKP i PKS

Rozpoczął się proces komercjalizacji kolejnego parku handlowego GO! Park Handlowy w Jaśle. Nowy obiekt sieci powstanie w doskonałej lokalizacji – w centrum miasta, w sąsiedztwie dworca PKP oraz PKS, u zbiegu ulic Dworcowej, Kościuszki oraz Metzgera, przy drodze krajowej nr 28. Pojawi się nowy funkcjonalny dworzec autobusowy połączony z uniwersalną komfortową przestrzenią handlowo-usługową o eleganckim, wielkomiejskim charakterze.

Nowoczesny obiekt wielofunkcyjny z architekturą tworzącą przyjazne otoczenie stanie się atrakcyjnym, wygodnym miejscem do robienia zakupów i spędzania wolnego czasu, jak również wizytówką miasta dla odwiedzających. Aktualny dworzec PKS zostanie zmodernizowany i stanie się częścią obiektu – dzięki czemu podróżujący będą mogli komfortowo korzystać zarówno z nowych stanowisk autobusowych, kas biletowych i poczekalni, ale również bogatej oferty parku handlowego.Na powierzchni blisko 10.000 mkw. działać będzie ok. 35 sklepów popularnych marek branż, m.in: spożywczej, modowej, rtv-agd, sportowej, drogeryjnej czy usługowej. W obiekcie pojawią się m.in. marki, których do tej pory nie było w mieście co sprawi, że mieszkańcy nie będą musieli odbywać podróży na zakupy do innych miast np. Krosna. Zaplanowano również przestrzeń gastronomiczną która zaoferuje klientom obiektu komfort i wygodę podczas posiłków i spotkań.

Zintegrowane centrum handlowo-komunikacyjne wpłynie pozytywnie na rozwój funkcjonalny i przestrzenny miasta a także stworzy dodatkowe miejsca pracy oraz dostarczy znaczne dochody podatkowe.
Projekt wyróżni się niezwykłą architekturą – zaprojektowany został przez znaną międzynarodową firmę architektoniczną – MTDI Group – autora wielu projektów m.in. na Bliskim Wschodzie, w Czechach, Indiach, Turcji, Chinach oraz w Polsce – m.in. Silesia w Katowicach, Bonarka w Krakowie, Centrum Komunikacyjne z galerią handlową w Poznaniu, City Center w Rzeszowie i wiele innych.

Agnieszka Zalewska-Gajewska
Mallson Polska