81. rocznica godziny „W”
W piątek 1 sierpnia, o godz. 17, w 81. rocznicę godziny „W”, na terenie województwa podkarpackiego włączone zostaną syreny alarmowe. Aby oddać hołd uczestnikom i cywilnym ofiarom Powstania Warszawskiego. Syreny będą emitować sygnał ciągły przez jedną minutę.


















