R E K L A M A


Drugie spotkanie z cyklu Liderka z Jasła 4 kwietnia

W ramach Programu Liderka z Jasła, 4 kwietnia br. w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle, odbędzie się drugie spotkanie dedykowane kobietom przedsiębiorczym, zamierzającym założyć działalność gospodarczą i już prowadzącym taką działalność oraz lokalnym liderkom i paniom pragnącym wrócić na rynek pracy.

Spotkanie poświęcone będzie social mediom i przedstawi potencjał mediów społecznościowych
w budowaniu wizerunku i biznesu w sieci. Ważnym elementem spotkania będzie również budowanie networkingu wśród zainteresowanych uczestniczek spotkania.Podczas wtorkowego spotkania będzie można dowiedzieć się między innymi:
⦁ jak wybrać platformę social media;
⦁ jak określić swoją grupę docelową;
⦁ jak działają rolki, filmiki, posty i vlogi;
⦁ jak przygotować strategię i zacząć działać z małym budżetem;
⦁ jakie są bezpłatne narzędzia do tworzenia treści;
⦁ jak czytać statystyki.Uczestniczki spotkania będą mogły wziąć udział w tworzeniu networkingu pośród samych zainteresowanych Pań w formule szybkich spotkań biznesowych (ang. business speed dating).
To niezobowiązujące spotkania mające na celu nawiązanie kontaktów i zainicjowanie możliwej współpracy.

Program Liderka z Jasła ma na celu budowanie szeroko rozumianych postaw przedsiębiorczych, kształtowanie kompetencji liderskich, budowanie networkingu kobiet, tworzenie platformy wymiany doświadczeń oraz wspieranie kobiet w pracy i biznesie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzenie przybycia do 3 kwietnia 2023 r., mailowo na adres wp@um.jaslo.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 13 44 86 371.

Serdecznie zapraszamy.

Urząd Miasta w Jaśle