R E K L A M A


GENialna majówka z Funduszami Europejskimi

Już 12-13 maja w Generatorze Nauki GEN z okazji Dni Otwartych Funduszy Europejskich odbędzie się GENialna majówka z Funduszami Europejskimi! Wydarzenie kierowane jest do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych, seniorów oraz całych rodzin.

Na najmłodszych czekać będzie strefa kreatywności, animatorzy z bogatym programem gier i zabaw z dzieciństwa naszych dziadków, szachy plenerowe, puzzle czy fotobudka! Nieco starszych zainteresują zajęcia z klocków LEGO i robotyki. Miłośników malarstwa przyciągną warsztaty plastyczne połączone z konkursem „Fundusze jak malowane”. Na wszystkich czeka bogata oferta warsztatów, konkursów, kino plenerowe oraz koncert „JAsło. GraMY razem”, podczas którego wystąpią młodzi jasielscy artyści.W tym dniu na dziedzińcu GENu będą prowadzone również działania rewitalizacyjne pod hasłem „Poczuj miętę do Rewitalizacji” (rozdawanie sadzonek ziół), a także działania komunikacyjne w zakresie prawidłowej gospodarki odpadami komunalnymi.

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniach i imprezach organizowanych w ramach „GENialnej majówki z Funduszami Europejskimi” w Generatorze Nauki GEN.

Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny!

Urząd Miasta w Jaśle