R E K L A M A


Gimnastyka dla języka, czyli jak wspierać rozwój mowy dziecka?

14.09.2023 r. (czwartek) o godz. 16.00 na spotkaniu Klubu Czytających Rodzin działającym przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle będziemy gościć logopedę, Panią mgr Gabrielę Dykas-Homlak, aktywną klubowiczkę i czytelniczkę naszej biblioteki.

Mgr Gabriela Dykas-Homlak – logopeda, pedagog specjalny. Od 9 lat pracuje w zawodzie. Obecnie w trakcje specjalizacji z neurologopedii. Swoje doświadczenie zdobyła w wielu krakowskich placówkach: świetlicach terapeutycznych, poradniach specjalistycznych, szkołach i przedszkolach. Obecnie pracuje w placówkach edukacyjnych oraz prowadzi gabinet logopedyczny Logosfera w Jaśle. Zwolenniczka terapii opartej na relacjach.

Poznamy zabawne wierszyki i rymowanki, w których nie zabraknie syczących, szumiących, świszczących, bzyczących i terkoczących wyrazów. Przekonamy się, że piosenki, wyliczanki i zagadki mają świetny wpływ na rozwój mowy u dziecka. Potrenujemy buźki i języki, aby nasze słowa miały czyste i dźwięczne brzmienie.

Spotkanie odbędzie się 14 września 2023 roku (czwartek) o godzinie 16.00 w Sali edukacyjnej MBP w Jaśle (ul. Kołłątaja 1).

Spotkania Klubu Czytających Rodzin MBP w Jaśle odbywają się w ramach programu „Rodzinne czytanie” i kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” prowadzonej przez Fundację „ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom”, w której Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle uczestniczy realizując akcję „Całe Jasło czyta dzieciom”.

MBP w Jaśle