R E K L A M A


II edycja „Talenciaków”

Po ubiegłorocznym sukcesie Jasielski Dom Kultury zaprasza do udziału w drugiej edycji konkursu “TALENCIAKI”. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 marca br.

Nie ważne ile masz lat, pokaż nam swój talent i wystąp na dużej scenie. Nagraj krótki filmik, w którym zaprezentujesz swoje umiejętności i wyślij go do nas – zachęca do udziału pomysłodawczyni Katarzyna Korona, instruktor tańca w JDK.

Celem konkursu jest: promowanie talentów i alternatywnych form spędzania wolnego czasu, ale także wyłonienie najciekawszych osobowości wśród osób posiadających różne talenty i umiejętności, popularyzowanie działań artystycznych, rozwijanie kreatywności wśród dzieci, młodzieży i dorosłych oraz zaprezentowanie się szerokiej publiczności podczas finałowego koncertu.

Zasady konkursu są bardzo proste. Wystarczy nagrać film, w którym prezentujemy swoje umiejętności (max. 5 minut, w formacie mp4 i rozdzielczości Full HD 1920×1080, w poziomie) i przesłać go na adres: talenciaki.jaslo@gmail.com lub poprzez platformę WeTransfer czy SendGB. Konkurs poprzedzają eliminacje (online), a następnie jury, składające się z instruktorów JDK, wyłoni z nadesłanych filmików najciekawsze talenty. Jednocześnie organizator zastrzega sobie prawo do zorganizowania drugiego etapu przesłuchań stacjonarnych, jeśli w pierwszym zostanie wyłonionych więcej uczestników. Konkurs przeznaczony jest dla mieszkańców Jasła i powiatu jasielskiego bez ograniczeń wiekowych, nie mogą w nim jednak wziąć udziału uczestnicy zajęć artystycznych JDK oraz osoby, które wystąpiły w finale poprzedniej edycji. Konkurs zakończy koncert finałowy, podczas którego – w głosowaniu publiczności – zostanie wybrany “Super Talenciak”.

Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie na www.jdkjasl.pl.

jdk