R E K L A M A


Laureaci konkursu “Bezpieczne wakacje 2019” odebrali nagrody

Zwycięzcy powiatowego etapu konkursu plastycznego pn. “Bezpieczne Wakacje 2019”, odebrali z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle pamiątkowe dyplomy oraz atrakcyjne nagrody. W uroczystości uczestniczyli także rodzice i nauczyciele.

Dzisiaj o godz. 10, w budynku jasielskiej komendy odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego “Bezpieczne wakacje 2019”. W uroczystości wziął udział Komendant Powiatowy Policji w Jaśle mł. insp. Robert Wróbel, który przywitał laureatów oraz towarzyszących im rodziców i pedagogów. Gratulował osiągniętych sukcesów w konkursie zachęcając do aktywnego udziału w kolejnych edycjach. Zwycięzcy etapu powiatowego otrzymali nagrody oraz pamiątkowe dyplomy, ufundowane ze środków Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jaśle oraz Gminnych Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jaśle, Tarnowcu, Krempnej, Kołaczycach, Skołyszynie, Brzyskach, Nowym Żmigrodzie i Osieku Jasielskim.

Wyróżnienie Dyrektora Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Rzeszowie otrzymała Róża Soboń ze Szkoły Podstawowej w Tarnowcu.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w przyszłorocznym konkursie.  

Źródło   KP Policji w Jaśle