R E K L A M A


MBP zaprasza na spotkanie autorskie z Piotrem Milewskim

DKK „Liberatorium” Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle zaprasza na spotkanie z Piotrem Milewskim, pisarzem, publicystą, dziennikarzem, podróżnikiem, autorem powieści m.in.: „Dzienniki japońskie. Zapiski z roku królika”, „Planeta K.”.

Nominowany w 2019 roku do Nagrody Traveler National Geographic Polska. Laureat „Nagrody Magellana”, w kategorii książka podróżnicza, za „Islandię albo najzimniejsze lato od pięćdziesięciu lat”.
 
Opowieści Piotra Milewskiego są jak fotografie. Można uwierzyć, że się tam było i widziało te same miejsca, spotkało tych samych ludzi. To sentymentalna wyprawa w czasie i przestrzeni – czytamy w uzasadnieniu nominacji.Autor opowie o tym, czym jest dla niego podróżowanie i czy poznawanie różnych kultur zmienia mentalność podróżnika.Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle, 17 listopada 2022 (czwartek), godz. 17.00, Sala Edukacyjna, ul. Kołłątaja 1.
Wstęp wolny!
 
Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle uczestniczy w projekcie Dyskusyjnych Klubów Książki WiMBP w Rzeszowie pod hasłem „Podkarpackie rozmowy o książkach”. Projekt przygotowany jest przez Instytut Książki i WiMBP w Rzeszowie.

MBP w Jaśle