R E K L A M A


MBP zaprasza na spotkanie z Marią Krasowską

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na spotkanie autorskie z Marią Krasowską połączone z interaktywnym wykładem motywacyjnym – 21 maja 2019 r. godz. 10.00. Maria Krasowska jest rzeszowianką. Ma 22 lata. Jej zainteresowania to: pisanie powieści, czytanie, taniec nowoczesny, akrobatyka, gimnastyka, biznes, astronomia i podróże. Prowadzi trzy kanały na YouTube. Pierwszą powieść Wyspa X wydała w 2017 r. W maju 2018 r. ukazała się jej kolejna książka pt. Banda niematerialnych szaleńców.

Podczas spotkania młodzież zapozna się z powieściami autorki oraz usłyszy o jej ścieżce wchodzenia w dorosłość inspirowanej literaturą, zamiłowaniu do podróży, a także o tym, jak spełniać swoje marzenia i rozwijać pasje. Spotkanie będzie dodatkowo okazją do tego aby uczestnicy mogli przekonać się, że “Książki rządzą” na bazie aktywności autorki na kanale YouTube.

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu ZaPODAJ KSIĄŻKĘ! dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Patronat medialny nad projektem objęły: Polskie Radio Rzeszów, Radio Trendy, TVP Rzeszów, Telewizja Obiektyw, Internetowa Telewizja Południe, Telewizja Jasło, Fakty Jasielskie, Obiektyw Jasielski, Gazeta Codzienna Nowiny oraz portale internetowe: twojejaslo.pl i wirtualnejaslo.pl.

Współorganizatorzy projektu: Jasielski Dom Kultury, Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle, Księgarnie Nova.
Spotkanie odbędzie się 21 maja 2019 r. o godz. 10.00 w Czytelni Regionalnej MBP w Jaśle, ul. Kołłątaja 1.,