R E K L A M A


Odszedł Jakub Procanin

1 lutego 2023 r.w wieku 26 lat odszedł po długiej i ciężkiej chorobie Jakub Procanin  były siatkarz i kapitan klubu MKS MOSiR Jasło.

W związku z dużym zainteresowaniem, w porozumieniu z Rodziną ŚP. Jakuba Procanina o godz. 14.00 w piątek 3 lutego 2023 r. nadamy transmisję Mszy św. i obrzędu Ostatniego Pożegnania z kościoła pw. Dobrego Pasterza w Jaśle-Sobniowie. Transmisja dostępna będzie w programie TVJ w sieciach kablowych AP-Media i Multimedia oraz na naszej stronie internetowej www.tvjaslo.pl.

Jakub był znanym i cenionym siatkarzem.  W czasie choroby po amputacji ręki pojawiła się nadziej na wyzdrowienie. Na rzecz pomocy w leczeniu  sympatycy i  przyjaciele  zorganizowali  między innymi  piknik charytatywny, zbiórki i zawody pływackie.  Niestety choroba zaatakowała ponownie.

 

Najbliższym i Przyjaciołom ŚP. Jakuba składamy wyrazy współczucia.
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

 

Ostatnie Pożegnanie ŚP. Jakuba Procanina odbędzie się 3 lutego w kościele parafialny pw. Dobrego Pasterza w Jaśle-Sobniowie. O godz. 13.30 modlitwy różańcowe, a o godz. 14.00 Msza św. po której nastąpi odprowadzenie na cmentarz w Sobniowie.