R E K L A M A


Tarcza antykryzysowa 6.0 – dyżur telefoniczny

8 stycznia 2021 r., odbędzie się dyżur telefoniczny ekspertów ZUS w Jaśle. Z dyżuru będą mogli skorzystać przedsiębiorcy zainteresowani wsparciem w ramach Tarczy antykryzysowej 6.0. Na postawie przepisów tzw. Tarczy antykryzysowej 6.0. osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą od 30 grudnia 2020 r. złożyć wniosek o jednorazowe dodatkowe świadczenie postojowe oraz o zwolnienie z opłacania składek za listopad 2020 r.

Dodatkowe branże mogą skorzystać ze zwolnienia z opłacania składek za lipiec, sierpień i wrzesień 2020 r. Wnioski można złożyć tylko elektronicznie przez Platformę Usług Elektronicznych (PUE) ZUS.
Ekspert ZUS będzie odpowiadał na pytania dotyczące form wsparcia dla przedsiębiorców w ramach tzw. Tarczy Antykryzysowej, tj.:
świadczenia postojowego,
zwolnienia w opłacaniu składek,.
komu przysługuje wsparcie w ramach tarczy 6.0.
Odpowiedzi na pytania będzie można uzyskać 8 stycznia 2021 r. w godzinach od 10.00 do 12.00 pod numerem telefonu 13 44 379 08.
Szczegółowe informacje o warunkach wsparcia z tarczy antykryzysowej 6.0, konkretnych kodach PKD, które skorzystają z pomocy i terminach składania wniosków są dostępne na stronie internetowej www.zus.pl
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy.
 

Wojciech Dyląg
Regionalny Rzecznik
w województwie podkarpackim
Zakład Ubezpieczeń Społecznych