R E K L A M A


Turystyczne Mistrzostwa Blogerów – głosujemy na podkarpackie

Turystyczne Mistrzostwa Blogerów to akcja, która łączy w sobie nowoczesne formy przekazu i element grywalizacji. Każdy z 16 finalistów reprezentuje jeden region kraju. Zadaniem blogerów jest przygotowanie minimum trzech wpisów na bloga, stworzenie dwóch materiałów wideo i zamieszczenie 9 postów na platformach społecznościowych – Facebook i Instagram. Powstałe materiały mają ukazywać atrakcyjne, ale wciąż nieodkryte miejsca znajdujące się w danym regionie.

Zachęcam wszystkich do aktywnego uczestniczenia w Turystycznych Mistrzostwach Blogerów. O tym, kto wygra rywalizację zadecydują nie tylko zasięgi wygenerowane przez uczestników i opinia kapituły. Wiele zależy także od Internautów, którzy mogą głosować na swojego faworyta. Jestem przekonany, że tegoroczna edycja będzie budzić jeszcze większe emocje niż zeszłoroczna — powiedział prezes POT Robert Andrzejczyk.

Każdy Internauta może oddać jeden głos dziennie na swojego faworyta. Wystarczy wejść na stronę mistrzostwa.polska.travel i zagłosować. Zwycięzców Mistrzostw poznamy pod koniec września podczas uroczystej gali zorganizowanej w ramach ogólnopolskich obchodów Światowego Dnia Turystyki.

Zagłosujcie by Podkarpackie pozostało w grze!
Głosowanie trwa do 26 sierpnia 2019 r.! Codziennie można oddać jeden głos.