R E K L A M A


Wakacje z czarodziejem

Jasielski Dom Kultury już po raz dziesiąty organizuje Wakacyjne Spotkania Artystyczne. W tym roku na 8 osiedlach miasta prowadzić je będzie czarodziej Maciej Duda „Damatus” wraz z asystentkami. Podczas tych spotkań mieszkańcy Jasła – dzieci wraz z rodzicami i dziadkami – uczestniczyć będą w zabawach, konkursach, zagadkach. Nowością i niewątpliwą gratką będzie udział w pokazie iluzji oraz tworzenie teatru jedynie przy pomocy wyobraźni.

Wakacyjne Spotkania Artystyczne organizowane są w celu zagospodarowania wolnego czasu, tym którzy spędzają wakacje w Jaśle. Te działania mają charakter interdyscyplinarny i adresowane są nie tylko do najmłodszych, ale także do ich rodziców czy nawet dziadków – mówi Helena Gołębiowska, zastępca dyrektora Jasielskiego Domu Kultury.

 

 
Maciej Duda DAMATUS iluzjonista, artysta estradowy, uczestnik Międzynarodowych Kongresów Prestidigitatorskich w kraju i poza jego granicami, występował m in. w Polsce, Niemczech, Czechach, Słowacji, Austrii, Węgrzech, Szwecji, gdzie większość jego występów uhonorowana została głównymi nagrodami.

 

 

(JDK)