R E K L A M A


Wojskowa Gra Terenowa z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Wszystkich, którzy chcą świętować Niepodległość Rzeczypospolitej Polskiej na świeżym powietrzu w wojskowym klimacie zapraszamy na Błonia Nadsańskie do Stalowej Woli na Wojskową Grę Terenową. W ramach gry terenowej zapewniamy liczne atrakcje oraz wyzwania dla biorących w niej udział m.in.: quiz historyczne oraz zadania z topografii.

Centralny Wojskowy Zespół Sportowy zapewni atrakcyjne konkurencje sportowe.

Żołnierze 16 batalionu saperów w Nisku będą prowadzić punkt obsługi broni, a także stanowisko saperskie.
Pod okiem „Terytorialsów” z 32 batalionu lekkiej piechoty w Nisku będzie można podjąć wyzwanie przetrwania w trudnych warunkach, uczestnicy będą budować namiot z pałatek a także rozpalać ognisko.

Zawodnicy wezmą udział także w szkoleniu udzielania pierwszej pomocy,
Dla uczestników przewidziane są atrakcyjne upominki. Nie zabraknie, obowiązkowej w takich imprezach, gorącej wojskowej grochówki.

Gra terenowa rozpocznie się o godzinie 10.00 w dniu Święta Niepodległości 11.11.2022 r.
Regulamin Wojskowej Gry Terenowej, formularz zgłoszeń oraz pozostałe niezbędne informacje znajdziecie państwo na stronie Ministerstwa Obrony Narodowej pod linkiem
https://www.wojsko-polskie.pl/zostanzolnierzem/articles/aktualnosci/wojskowe-gry-terenowe-na-urodziny-niepodleglosci/

Zapraszamy do udziału drużyny liczące maksymalnie 5 uczestników. W przypadku udziału w drużynie osób niepełnoletnich niezbędna jest obecność pełnoletniego opiekuna grupy.

Zgłoszenia należy przesyłać w formie mailowej do 10.11.2022 r. do Oficera Wojskowego Centrum Rekrutacji w Nisku – kpt. Dawid TOMCZYK (tel.: 690-108-559 mail: da.tomczyk@ron.mil.pl).

 

 

 

do pobrania   formularz zgłoszenia

 

materiał nadesłał

por. Marcin Kustroń
Rzecznik Prasowy
Wojskowego Centrum Rekrutacji w Jaśle