R E K L A M A


Zaproszenie na spotkanie Klubu Czytających Rodzin

W kwietniu obchodzimy największe święto ekologiczne – Dzień Ziemi, którego celem jest szerzenie wiedzy i zwiększanie świadomości na temat ochrony środowiska. Z tej okazji 20 kwietnia o godz. 16.00 uczestnicy Klubu Czytających Rodzin, działającego przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle spotkają się, aby porozmawiać o drzewach, które żyją dla nas, obok nas i z nami.

„Zapuszczą” się w głąb lasu, aby znaleźć odpowiedzi na pytania: skąd wzięły się drzewa, jakie dają nam korzyści i dlaczego są dla nas tak ważne? Zagrają w zielone, zrobią leśną aleję, będzie wiosenne i ekologicznie.Spotkanie odbędzie się 20 kwietnia 2023 roku (czwartek) o godzinie 16.00 w Sali edukacyjnej MBP w Jaśle (ul. Kołłątaja 1).

Spotkania Klubu Czytających Rodzin MBP w Jaśle odbywają się w ramach programu „Rodzinne czytanie” i kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” prowadzonej przez Fundację „ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom”, w której Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle uczestniczy realizując akcję „Całe Jasło czyta dzieciom”.


MBP w Jaśle