R E K L A M A


Program Liderka z Jasła – spotkanie inaugurujące

Już 8 marca w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle, ul. Kazimierza Wielkiego 5, odbędzie się spotkanie inaugurujące Program Liderka z Jasła, które dedykowane jest kobietom przedsiębiorczym prowadzącym działalność gospodarczą, kobietom zamierzającym założyć działalność gospodarczą, kobietom liderkom w pracy oraz paniom chcącym powrócić na rynek pracy.

Program Liderka z Jasła ma na celu budowanie szeroko rozumianych postaw przedsiębiorczych, kształtowanie kompetencji liderskich, budowanie networkingu kobiet, tworzenie platformy wymiany doświadczeń oraz wspieranie kobiet w pracy i biznesie.Podczas pilotażowego spotkania można będzie dowiedzieć się jak zadbać o swój wizerunek w biznesie, jakie są trendy w codziennym oraz biznesowym ubiorze i makijażu. Porozmawiamy także o wspieraniu kobiet w pracy i w biznesie, budowaniu networkingu, a także o częstotliwości i tematach kolejnych spotkań.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rejestrację mailowo na adres wp@um.jaslo.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 13 44 86 371.

Serdecznie zapraszamy

UMJ