R E K L A M A


Zapraszamy do konkursu “Lajkuję – nie hejtuję”

Starostwo Powiatowe w Jaśle wraz z Młodzieżowym Domem Kultury w Jaśle i Komendą Powiatową Policji w Jaśle serdecznie zapraszają do udziału w Konkursie Plastyczno – Literackim „Lajkuję – nie hejtuję”.

Obchodziliśmy wczoraj dzień bezpiecznego internetu. To oczywiście czas, aby poprzez różnego rodzaju działania i inicjatywy, docierać do rodziców, nauczycieli i opiekunów i uświadamiać ich na temat zagrożeń, które są w sieci. Istotne jest także, aby zachęcić młodzież i dzieci do tego by zagłębiły się w tematykę bezpieczeństwa w Internecie, przez co w wielu przypadkach będą mogły uchronić się przed różnymi niebezpieczeństwami.Kierując się troską o bezpieczeństwo użytkowników Internetu oraz dostrzegając potrzebę edukowania młodzieży na temat zagrożeń w sieci, ogłoszony został konkurs plastyczno-literacki, którego organizatorem jest Starostwo Powiatowe w Jaśle wraz z Młodzieżowym Ośrodkiem Kultury i Komendą Powiatową Polcji w Jaśle. 

Konkurs skierowany jest do uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych i uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu jasielskiego. Głównym celem konkursu jest promocja bezpiecznego i odpowiedzialnego zachowania w Internecie.

Zapraszamy uczniów do wypowiedzenia się w temacie mowy nienawiści za pomocą pracy plastycznej, plakatu lub krótkiej formy literackiej. Dla laureatów w poszczególnych kategoriach organizator zapewnia cenne nagrody.

Szczegółowe zasady konkursu i formularz zgłoszenia znajdują się na stronie  KP Policji w Jaśle.

 

Źródło   KP Policji w Jaśle